demo

catalog

place-an-order

LiveZilla Live Help

 

send-ticket

amuzesh

slide-mina

  • خدمات پشتیبانی
  • گواهی نامه ها
  • نمایشگاه ها
  • افتخارات

ویدئوهای آموزشی قسمتهای مختلف برنامه

 

 

اخباراختصاصی واحد پشتیبانی

 

 

دانشنامه

 

 

تیکت

 

مدیریت ارسال و دریافت تیکت برای استفاده از این خدمات باید عضو باشید

پشتیبانی آنلاین

mardom

 

دانلود

 

 

مقالات آموزشی پشتیبانی

 

 

سوالات متداول

جهت دانلود دمو نرم افزار کلیک نمایید

 mina 

 

سوالات متداول

درحین استفاده از نرم افزار مینا ممکن است با خطاهایی مواجه گردید که در ذیل به متداول ترین آنها اشاره شده است.
(*درصورت تمایل برای مطالعه هر مورد برروی تب خطای مورد نظر کلیک کرده تا براب شما به نمایش درآید)

در قسمت نصب برنامه پسورد 1 را برای "sa" وارد نکرده اند یا برنامه مینا در مسیر درستی نصب نشده است.برنامه را پاک کرده و مجددا نصب کنید.
عدم رجیستر بودن dll. در قسمت run رفته و دستور regsvr32 (masir) register.dll را وارد کنید. شما می توانید در قسمت run برنامه cmd را وارد نمایید. سپس روی آن راست کلیک کرده  و گزینه run as administrator راانتخاب کرده.و دستور بالا را ازین قسمت وارد نمایید.
sql مربوط به فایل قبلی میباشد.و به دلیل اینکه کاربر برنامه را دوباره نصب کرده..باید sql جدید ایجاد کرد.باید سه فایل mina_ab.mdf، mina_mdf_log،archive را پاک کرده سپس بر روی گزینه ایجاد دیتا بیس اولیه نرم افزار جامع مینا کلیک کرده و دیتا بیس جدید ایجاد می کنیم.
برنامه به فایل zip درهنگام بازیابی اظلاعات ایراد میگیرد.برنامه ی Winrar را روی سیستم نصب کرده یا در مسیر نصب برنامه در پوشه ی Data فایل backup گرفته شده را کپی کرده ولی قبل از آن نام فایل mina.back  را تغییر اسم دهید تا زمانی که فایل backup را بازیابی میکنید،ایرادی نگیرد و نام فایل را به mina تغییر اسم دهید.

برنامه sqlserver یک دور قبلا نصب شده است و کاربر تلاش میکند که آن را دوباره نصب کند.در صورتیکه sqlserver قبلی ناقص نصب شده، برنامه را پاک کرده و مجددا نصب کنید.
 
در مسیر نصب برنامه رفته و فایل server.xml را با notepad باز کرده  وقسمتی که mina_ab_cnc را نوشته پاک کرده و mina_ab را بنویسید.
زمانی که sql بر روی سیستم شما نصب نشود.باید آن را با نام SQL Express1 نصب کرده و فایل server.xml را با notepad باز کرده  وقسمتیکه SQl Express نوشته را با SQL Express1 تغییر نام می دهیم.
دقت عملیات بهینه سازی را به سمت چپ کشیده و یا تنظیمات قسمت بهینه سازی درست وارد نشده است.

مسیر